Активісти-«євробляхери» починають судові позови за відміну законів №8487 та №8488

Як відомо, набрали сили закони №8487 та №8488 про розмитнення автомобілів на іноземних номерах. За цими законами передбачено зменшення вартості розмитнення в Україні автомобілів на іноземній реєстрації, а також штрафи за порушення терміну перебування авто в режимі транзиту.
Та ще до їх прийняття «євробляхери» виступили проти них. Адже власники авто впевнені, що ці закони не відповідають ані європейським, ані українським правовим стандартам. Підозрюють вони і те, що в них уже закладена і корупційна схема.
Окрім усього закони можна вважати нелегітимними, адже приймалися вони з величезними порушеннями.
Тому уже 29 листопада активісти громадської організації «Бюро Добрих Справ», як і обіцяли, починають подачу в суди позовів. Уже цього дня до Верховного суду спрямовано цілу купу документів. Серед вимог активістів і така, як розглянути у Верховному суді ситуацію, що склалася у Верховній Раді 13.06.2018, коли приймалися ці закони. Є аудіо-, відеоматеріали, що свідчать про безліч порушень регламенту. Одне з них» кнопкодавство» – голосували не депутати, а їхні карточки. Окрім цього зафіксовані й інші порушення. Тому, ці закони, на думку активістів, мають бути зупинені, скасовані або відкориговані.

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *