Сертифицированные ученики курсов компьютерной грамотности не имеют преград в использовании ПК!

26 февраля 2020 года подошел к своему логическому завершению курс компьютерной грамотности, который проводит общественная организация «Бюро Добрых Дел»

Подробнее

Новые ученики курса «Компьютерный ликбез»

30 октября двумя выпускниками курсов «Компьютерный ликбез» стало больше.


Подробнее

Суд скасував тимчасову заборону виїзду за кордон Д. Святашу: активісти ГО «БДС» будуть боротися за справедливість

29 травня у Дзержинському районному суді міста Харкова відбулося судове засідання у справі Дмитра Святоша. Представник Святаша Олександр Дульський подав заяву про скасування тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України. Олександр Дульський зачитав, на яких підставах Дмитру Святошу можна виїжджати за кордон. На кожне засідання по справі депутата приходять активісти ГО “БДС”.

 

 

Подробнее

Ученики курса «Компьютерный ликбез».

На протяжении двух месяцев, ученики курса «Компьютерный ликбез» учились работать с компьютером, искать информацию в Интернете, пользоваться электронной почтой и социальными сетями.

Подобный курс уже далеко не в первый раз проводится общественной организацией «Бюро добрых дел». В основном, он нацелен на категорию людей старшего возраста, которым знакомство с техникой преподается и с теоретической, и с практической стороны.
21 мая новые выпускники курса «Компьютерный ликбез» закончили свое обучение.

Выражаем благодарность преподавателям за терпение, профессионализм, отзывчивость!

Набор в группы действует на постоянной основе, приглашаем всех желающих! Курс рассчитан на новичков! Обучение проводится только в будние дни, 1 раз в неделю в течении 2-х месяцев.

Записаться можно по телефону: (057) 755-25-15

Бесплатные компьютерные курсы.

Бесплатные компьютерные курсы.

15 мая 2019 года слушатели получили свидетельства об окончании бесплатных компьютерных курсов от ОО

«Бюро Добрых Дел». Бесплатные компьютерные курсы в Харькове действуют на постоянной основе.

Подробнее

Боротьба ГО «Бюро Добрих Справ» за скасування Законів про «євробляхи» триває

Верховний Суд відмовив у відкритті провадження у справі за позовом ГО «Бюро Добрих Справ» до Президента України та Верховної Ради України про визнання протиправними дії ВРУ щодо прийняття у першому читанні та за основу законопроектів «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» і «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України», і визнання цих нормативно-правових актів незаконними та скасування їх. Це ті горезвісні Закони №8487 та №8488 про «євробляхи».

Відмова обґрунтована тим, що розгляд цієї справи належить до повноважень Конституційного Суду України.
Тож, ГО БДС підготувала позов до Конституційного суду, котрий буде спрямований туди у найближчі дні.
Подробиці – далі у сюжеті.

Весна подарила новые знания

С приходом весны завершается курс «Компьютерный ликбез», который стартовал 22 января настоящего года и подходит к завершению 12 марта. Курс рассчитан для людей старшего поколения, обладающих минимальными знаниями в этой области либо не имеющих абсолютно знаний в этой сфере.

Подробнее

Зимние выпуски групп компьютерной грамотности

21 января и 27 февраля 2019 года подошли к своему логическому завершению занятия курса компьютерной грамотности, которые проводит общественная организация «Бюро Добрых Дел»

Подробнее

Общественная организация «Бюро Добрых Дел» продолжает обучение всех желающих основам компьютерной грамотности.

27 февраля 2019 г. состоялся выпуск группы курса «Компьютерный ликбез» .

В рамках сотрудничества общественной организации «Бюро Добрых Дел» и проекта «Организация новых библиотечных услуг с использованием свободного доступа к Интернету» библиотеки бесплатно предоставляют для занятий компьютеры и библиотекарей-консультантов.

Подробнее

22 лютого закінчується пільговий період розмитнення автомобілів на «Євробляхах»

Пільговий період розмитнення для власників авто на європейських номерах закінчується 22 лютого. Після цього правоохоронці обіцяють жорстко штрафувати порушників податкового та митного законодавства. У Полтавській митниці ДФС за період дії Закону України, яким запроваджено зміни норм ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації, розмитнено тисячу транспортних засобів на європейських номерах за новими пільговими умовами. Проте лише третина з них ввезені в область до нового закону, — кажуть керівники громадської організації «Бюро добрих справ». Нагадаємо, 25 листопада 2018 року набрав чинності закон щодо посилення контролю за переміщенням і використанням автомобілів на іноземній реєстрації. П’ятдесятивідсотковою знижкою на розмитнення «Євроблях», яка діє протягом 90 днів, можна скористатись всього один раз до 22 лютого 2019 року. Тобто один громадянин може розмитнити на пільгових умовах один легковий автомобіль. Так, при перевищенні строку транзиту або тимчасового ввезення транспортного засобу з іноземною реєстрацією більше ніж на 30 діб, власнику такого автомобіля загрожує штраф у розмірі 170 тис. грн. або конфіскація транспортного засобу за рішенням суду. Продовження пільгового періоду оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією не планується, кажуть митники.