Новые ученики курса «Компьютерный ликбез»

30 октября двумя выпускниками курсов «Компьютерный ликбез» стало больше.


Подробнее

Суд скасував тимчасову заборону виїзду за кордон Д. Святашу: активісти ГО «БДС» будуть боротися за справедливість

29 травня у Дзержинському районному суді міста Харкова відбулося судове засідання у справі Дмитра Святоша. Представник Святаша Олександр Дульський подав заяву про скасування тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України. Олександр Дульський зачитав, на яких підставах Дмитру Святошу можна виїжджати за кордон. На кожне засідання по справі депутата приходять активісти ГО “БДС”.

 

 

Подробнее

Боротьба ГО «Бюро Добрих Справ» за скасування Законів про «євробляхи» триває

Верховний Суд відмовив у відкритті провадження у справі за позовом ГО «Бюро Добрих Справ» до Президента України та Верховної Ради України про визнання протиправними дії ВРУ щодо прийняття у першому читанні та за основу законопроектів «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» і «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України», і визнання цих нормативно-правових актів незаконними та скасування їх. Це ті горезвісні Закони №8487 та №8488 про «євробляхи».

Відмова обґрунтована тим, що розгляд цієї справи належить до повноважень Конституційного Суду України.
Тож, ГО БДС підготувала позов до Конституційного суду, котрий буде спрямований туди у найближчі дні.
Подробиці – далі у сюжеті.

Весна подарила новые знания

С приходом весны завершается курс «Компьютерный ликбез», который стартовал 22 января настоящего года и подходит к завершению 12 марта. Курс рассчитан для людей старшего поколения, обладающих минимальными знаниями в этой области либо не имеющих абсолютно знаний в этой сфере.

Подробнее

Зимние выпуски групп компьютерной грамотности

21 января и 27 февраля 2019 года подошли к своему логическому завершению занятия курса компьютерной грамотности, которые проводит общественная организация «Бюро Добрых Дел»

Подробнее

22 лютого закінчується пільговий період розмитнення автомобілів на «Євробляхах»

Пільговий період розмитнення для власників авто на європейських номерах закінчується 22 лютого. Після цього правоохоронці обіцяють жорстко штрафувати порушників податкового та митного законодавства. У Полтавській митниці ДФС за період дії Закону України, яким запроваджено зміни норм ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації, розмитнено тисячу транспортних засобів на європейських номерах за новими пільговими умовами. Проте лише третина з них ввезені в область до нового закону, — кажуть керівники громадської організації «Бюро добрих справ». Нагадаємо, 25 листопада 2018 року набрав чинності закон щодо посилення контролю за переміщенням і використанням автомобілів на іноземній реєстрації. П’ятдесятивідсотковою знижкою на розмитнення «Євроблях», яка діє протягом 90 днів, можна скористатись всього один раз до 22 лютого 2019 року. Тобто один громадянин може розмитнити на пільгових умовах один легковий автомобіль. Так, при перевищенні строку транзиту або тимчасового ввезення транспортного засобу з іноземною реєстрацією більше ніж на 30 діб, власнику такого автомобіля загрожує штраф у розмірі 170 тис. грн. або конфіскація транспортного засобу за рішенням суду. Продовження пільгового періоду оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією не планується, кажуть митники.

Не словом, а ділом: члени Полтавської ГО «Бюро Добрих Справ» допомагають багатодітним родинам

Соціальна допомога малозабезпеченим, багатодітним та іншим родинам, які потребують допомоги, серед головних завдань громадської організації «Бюро Добрих Справ».
Чудово розуміючи, як живеться зараз простим українцям у непростих економічних та політичних умовах, громадські активісти БДС завжди намагаються прийти на допомогу тим, кому вона потрібна. Цього разу подарунки отримала родина Анни Кондри. Жінка разом з двома доньками та сином мешкають у Полтаві. Двоє старших доньок уже ходять до школи. На жаль, доходи родини не дозволяють часто балувати малечу чимось смачненьким, не кажучи вже про делікатеси. Немає в них і таких уже звичних для багатьох в побуті комп’ютера чи мобільних телефонів. Дізнавшись про це, члени Полтавської міської громадської організації «Бюро Добрих Справ» вирішили хоча б чимось порадувати сім’ю. З’ясували, що старші дівчатка мріють мати мобільні телефони. І перш за все для того, аби був постійний зв’язок із мамою. Член ради правління громадської організації «Бюро Добрих Справ» Роман Мохов разом із членами Полтавської міської організації БДС здійснили мрію Дани та Люди. Вони особисто вручили дівчаткам два мобільні телефони із стартовими пакетами. Не забули й про те, що всі діти люблять цукерки. Тож малеча отримала ще й солодкі подарунки. А у відповідь гості почули красиву пісню, яку заспівали діти.
Нагадаємо, головна мета громадської організації «Бюро Добрих Справ» – захист інтересів мешканців України в правовій, соціальній, гуманітарній та інших сферах життя.

У Полтаві про діяльність БДС розповів її голова Олексій Кусов

У Полтаві відбулася зустріч голови ГО «Бюро Добрих Справ» Олексія Кусова з дійсними та потенційними членами організації. Олексій Кусов розповів про діяльність організації і наголосив, що головна мета БДС – захист інтересів мешканців України в правовій, соціальній, гуманітарній та інших сферах життя. Отримують її члени і юридичну допомогу у вирішенні житлово-комунальних питань та інших, де потрібні професійні знання юриста. Як зазначив Олексій Кусов під час зустрічі, «Бюро Добрих Справ» – це некомерційна організація, тож не ставить за мету отримання прибутків. Також він повідомив, що БДС надає широкий спектр послуг. Нині серед пріоритетних: розмитнення «євроблях» і створення ОСББ. Як виявилося, саме ці питання неабияк нині турбують багатьох. І під час зустрічі із головою БДС найбільше запитань полтавців торкалися саме цих тем. І кожен отримав вичерпну відповідь. Член ради правління ГО «Бюро Добрих Справ» Роман Мохов розповів, що забезпечують захист прав і інтересів людей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, та надають консультації з питань діючого законодавства висококваліфіковані юристи, які допоможуть і при оформленні юридичних документів. Організація «Бюро Добрих Справ» започаткована 2014 року в Харкові. Нині її офіси успішно працюють у багатьох областях України. Членом громадської організації «Бюро Добрих Справ» може стати будь-який повнолітній громадянин України чи іноземець. Необхідно лише заповнити заяву встановленого зразка і надати персональні дані.

Полтавці збирають кошти на лікування Матвія Даніленка, хворого на на рак другої стадії

Матвій Даніленко народився 6 липня 2000 року у Полтаві. Нині — першокурсник одного з полтавських університетів. Майстер спорту з бальних танців. У вільний час займається спортом, бере участь у різноманітних конкурсах та концертах. Займається благодійною діяльністю. Має багато друзів. Нещодавно він дізнався, про свою страшну хворобу. За словами мами Матвія Віти, через хибні діагнози, що ставили йому лікарі, Матвій втратив аж два роки. За цей час хвороба прогресує. Прийнятний за коштами варіант — лікування в Інституті онкології у Вільнюсі (Литва). Прогноз позитивний. Але необхідно зібрати майже мільйон гривень, щоб Матвій видужав і повернувся до нормального життя. Допомогти можна, перерахувавши гроші на номером картки 5218 5722 2110 2036 Павло Володимирович Даніленко. Кожного дня батьки інформують про отримані і витрачені кошти на лікування. Лише об’єднавшись, можна допомогти Матвію подолати його хворобу і повернутися до Полтави здоровим! Чим більшого розголосу набуде ця кампанія, тим більше шансів, що батьки зберуть потрібну на лікування суму.

23 січня у Полтаві ГО «Бюро добрих справ» запрошує небайдужих на свої збори

Громадська організація «Бюро добрих справ» у Полтаві розпочала свою роботу 4 місяці тому. Презентували її на площі поблизу Меморіального комплексу солдатської Слави. На першу зустріч із керівником Полтавського осередку зібралися всі небайдужі до своєї подальшої долі та долі України. За словами члена ради правління громадської організації «Бюро добрих справ» Романа Мохова та голови Полтавської міської організації «Бюро добрих справ» Дмитра Кустурова фахівці об’єднання допомагатимуть мешканцям обласного центру та Полтавщини вирішувати найактуальніші проблеми за 6 напрямками. Серед найголовніших: — як розв’язати питання з розмитнення «євроблях» і створення ОСББ. Також полтавці зможуть отримати кваліфіковану консультацію юристів. Працює організація на громадських засадах. Організація «Бюро добрих справ» започаткована, і вже не перший рік вдало працює в Харкові.