Сертифицированные ученики курсов компьютерной грамотности не имеют преград в использовании ПК!

26 февраля 2020 года подошел к своему логическому завершению курс компьютерной грамотности, который проводит общественная организация «Бюро Добрых Дел»

Подробнее

Новые ученики курса «Компьютерный ликбез»

30 октября двумя выпускниками курсов «Компьютерный ликбез» стало больше.


Подробнее

Суд скасував тимчасову заборону виїзду за кордон Д. Святашу: активісти ГО «БДС» будуть боротися за справедливість

29 травня у Дзержинському районному суді міста Харкова відбулося судове засідання у справі Дмитра Святоша. Представник Святаша Олександр Дульський подав заяву про скасування тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України. Олександр Дульський зачитав, на яких підставах Дмитру Святошу можна виїжджати за кордон. На кожне засідання по справі депутата приходять активісти ГО “БДС”.

 

 

Подробнее

Ученики курса «Компьютерный ликбез».

На протяжении двух месяцев, ученики курса «Компьютерный ликбез» учились работать с компьютером, искать информацию в Интернете, пользоваться электронной почтой и социальными сетями.

Подобный курс уже далеко не в первый раз проводится общественной организацией «Бюро добрых дел». В основном, он нацелен на категорию людей старшего возраста, которым знакомство с техникой преподается и с теоретической, и с практической стороны.
21 мая новые выпускники курса «Компьютерный ликбез» закончили свое обучение.

Выражаем благодарность преподавателям за терпение, профессионализм, отзывчивость!

Набор в группы действует на постоянной основе, приглашаем всех желающих! Курс рассчитан на новичков! Обучение проводится только в будние дни, 1 раз в неделю в течении 2-х месяцев.

Записаться можно по телефону: (057) 755-25-15

Бесплатные компьютерные курсы.

Бесплатные компьютерные курсы.

15 мая 2019 года слушатели получили свидетельства об окончании бесплатных компьютерных курсов от ОО

«Бюро Добрых Дел». Бесплатные компьютерные курсы в Харькове действуют на постоянной основе.

Подробнее

Боротьба ГО «Бюро Добрих Справ» за скасування Законів про «євробляхи» триває

Верховний Суд відмовив у відкритті провадження у справі за позовом ГО «Бюро Добрих Справ» до Президента України та Верховної Ради України про визнання протиправними дії ВРУ щодо прийняття у першому читанні та за основу законопроектів «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» і «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України», і визнання цих нормативно-правових актів незаконними та скасування їх. Це ті горезвісні Закони №8487 та №8488 про «євробляхи».

Відмова обґрунтована тим, що розгляд цієї справи належить до повноважень Конституційного Суду України.
Тож, ГО БДС підготувала позов до Конституційного суду, котрий буде спрямований туди у найближчі дні.
Подробиці – далі у сюжеті.

Весна подарила новые знания

С приходом весны завершается курс «Компьютерный ликбез», который стартовал 22 января настоящего года и подходит к завершению 12 марта. Курс рассчитан для людей старшего поколения, обладающих минимальными знаниями в этой области либо не имеющих абсолютно знаний в этой сфере.

Подробнее

Зимние выпуски групп компьютерной грамотности

21 января и 27 февраля 2019 года подошли к своему логическому завершению занятия курса компьютерной грамотности, которые проводит общественная организация «Бюро Добрых Дел»

Подробнее

Общественная организация «Бюро Добрых Дел» продолжает обучение всех желающих основам компьютерной грамотности.

27 февраля 2019 г. состоялся выпуск группы курса «Компьютерный ликбез» .

В рамках сотрудничества общественной организации «Бюро Добрых Дел» и проекта «Организация новых библиотечных услуг с использованием свободного доступа к Интернету» библиотеки бесплатно предоставляют для занятий компьютеры и библиотекарей-консультантов.

Подробнее

Не словом, а ділом: члени Полтавської ГО «Бюро Добрих Справ» допомагають багатодітним родинам

Соціальна допомога малозабезпеченим, багатодітним та іншим родинам, які потребують допомоги, серед головних завдань громадської організації «Бюро Добрих Справ».
Чудово розуміючи, як живеться зараз простим українцям у непростих економічних та політичних умовах, громадські активісти БДС завжди намагаються прийти на допомогу тим, кому вона потрібна. Цього разу подарунки отримала родина Анни Кондри. Жінка разом з двома доньками та сином мешкають у Полтаві. Двоє старших доньок уже ходять до школи. На жаль, доходи родини не дозволяють часто балувати малечу чимось смачненьким, не кажучи вже про делікатеси. Немає в них і таких уже звичних для багатьох в побуті комп’ютера чи мобільних телефонів. Дізнавшись про це, члени Полтавської міської громадської організації «Бюро Добрих Справ» вирішили хоча б чимось порадувати сім’ю. З’ясували, що старші дівчатка мріють мати мобільні телефони. І перш за все для того, аби був постійний зв’язок із мамою. Член ради правління громадської організації «Бюро Добрих Справ» Роман Мохов разом із членами Полтавської міської організації БДС здійснили мрію Дани та Люди. Вони особисто вручили дівчаткам два мобільні телефони із стартовими пакетами. Не забули й про те, що всі діти люблять цукерки. Тож малеча отримала ще й солодкі подарунки. А у відповідь гості почули красиву пісню, яку заспівали діти.
Нагадаємо, головна мета громадської організації «Бюро Добрих Справ» – захист інтересів мешканців України в правовій, соціальній, гуманітарній та інших сферах життя.