Успейте записаться в новую группу

Общественная организация «Бюро Добрых Дел» объявляет очередной набор на бесплатные компьютерные курсы в Харькове. Обучающимся может стать любой житель Харькова от 50 и старше. Курс рассчитан для новичков.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Подробнее

23 січня у Полтаві ГО «Бюро добрих справ» запрошує небайдужих на свої збори

Громадська організація «Бюро добрих справ» у Полтаві розпочала свою роботу 4 місяці тому. Презентували її на площі поблизу Меморіального комплексу солдатської Слави. На першу зустріч із керівником Полтавського осередку зібралися всі небайдужі до своєї подальшої долі та долі України. За словами члена ради правління громадської організації «Бюро добрих справ» Романа Мохова та голови Полтавської міської організації «Бюро добрих справ» Дмитра Кустурова фахівці об’єднання допомагатимуть мешканцям обласного центру та Полтавщини вирішувати найактуальніші проблеми за 6 напрямками. Серед найголовніших: — як розв’язати питання з розмитнення «євроблях» і створення ОСББ. Також полтавці зможуть отримати кваліфіковану консультацію юристів. Працює організація на громадських засадах. Організація «Бюро добрих справ» започаткована, і вже не перший рік вдало працює в Харкові.

Що робити з «євробляхою»: онлайн-конференція з питань розмитнення

Після введення у дію законів про «євробляхи» багатьох українців цікавить питання про те, яким чином проходить процедура розмитнення автомобіля на іноземній реєстрації, що вже завезений в Україну. Жодних інструкцій від представників влади або працівників ДФС на цю тему не надійшло. Що ж робити власникам «євроблях», які хочуть їздити на якісних автівках, які коштують закордоном дешевше, ніж на Батьківщині? Яким чином правильно та без проблем розмитнити власне авто? Яким буде алгоритм дій для власника «євробляхи» на митниці? Ці та будь-які інші питання Ви зможете поставити у прямому ефірі Андрію Танцерову, в.о. начальника Харківської митниці ДФС та Олексію Кусову, голові ГО «Бюро добрих справ».

БЕСПЛАТНЫЕ КОМПЬЮТЕРНЫЕ КУРСЫ В ХАРЬКОВЕ

ВНИМАНИЕ!

Общественная организация «Бюро Добрых Дел» объявляет очередной набор на бесплатные компьютерные курсы в Харькове. Обучающимся может стать любой житель Харькова от 50 и старше. Курс рассчитан для новичков.

Подробнее

ПРОХОДИТ НАБОР НА БЕСПЛАТНЫЕ ЮРИДИЧЕСКИЕ КУРСЫ

В Харькове снова будут проходить бесплатные юридические курсы, которые стали очень востребованы среди харьковчан.

Харьковская общественная организация «Бюро Добрых Дел» продолжает набор слушателей на бесплатный юридический курс.

Подробнее

БЕСПЛАТНЫЕ КОМПЬЮТЕРНЫЕ КУРСЫ В ХАРЬКОВЕ

Общественная организация «Бюро Добрых Дел» предлагает пенсионерам месячные бесплатные компьютерные курсы в Харькове. Всего за один месяц Вас обучат пользоваться базовыми программами операционной системы Windows и поиску информации в интернете, не заражая компьютер вирусами.

Подробнее

КОНКУРС НА «САМЫЙ ДОБРЫЙ ПОСТУПОК»

Мы объявляем конкурс на самый добрый поступок и хотим порадовать своих победителей ценными призами! Внимательно читай условия и побеждай!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Подробнее